Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Üks küsimus

/ Autor: / Rubriik: Uudis, Uudised / Number:  /

Tartu lauluväljakul peetakse laupäeval,  12. juunil taas viie aasta järel esinduslik vaimulik laulupidu. Kas teie lähete laulupeole?

 Kristin Semm, lapsevanem Tallinnast:
Minu tütar Emma laulab Kaarli koguduse lasteaia mudilaskooris, kus lapsed on lisaks tavapärastele lastelauludele juba sügisest peale laulupeolaule harjutanud. Perega oleme laulupidudel Tallinnas ka varem käinud, aga siis oleme olnud publiku hulgas. Seekord on hea võimalus lapsel kogeda laval suures kooris ühislaulmise tunnet ja seetõttu sõidame Tartusse laulupeole laulma ja teiste laulust osa saama kogu perega.

 Aarne Põlluäär, omavalitsusjuht Saaremaalt:
Laulupidu huvitab mind väga, aga 100%list osalust ei julge lubada. Kuna olen vallavanemana ametis olnud kasin pool aastat, siis pean vaatama, kuidas siin Orissaares oma töödega jõuan. Kaugus ei saa olla laulupeole sõidu takistuseks; kui midagi tahta, on kõik võimalik.

 Alo Põldmäe, Eesti Rahvusliku Klaverimuuseumi looja Tartust:
Kahjuks ei saa minna, sest ma pole ise sel ajal üldse Eestis. Kultuuripealinn Tallinn saadab mind Saksamaale tutvuma, kuidas eksponeerida korraga suurt hulka klavereid, ning mul avaneb võimalus külastada sealseid keskusi.