Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

TÄNU!

/ Autor: / Rubriik: Uudis, Uudised / Number:  /

EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu «Mu mano tulge, latse» on teoks saanud, korda läinud, meid rõõmustanud, vaimustanud, ülendanud ja ühendanud!
Tänan Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku nimel kõiki lauljaid ja pillimängijaid, koorijuhte ja dirigente, toetajaid ja annetajaid, korraldajaid ja nende abilisi, meid võõrustanud Tartu linna ja linna kogudusi, kõiki laulupeost osavõtnuid! Me oleme kogenud ja jaganud Jumala õnnistust! Tänagem Issandat, sest Tema on hea ja Tema heldus kestab igavesti!
Andres Põder,
peapiiskop

Tänavune kirikupäev ja vaimulik laulupidu on saanud ajalooks. Meie ühine töö ja hool andsid hea tulemuse ja võime väita, et see on üks kauneimaid lehekülgi meie kirikuloos. Nii palju siirast rõõmu, säravaid silmi, kauneid laule ja armastust kui neil päevil Tartus, pole varem kohanud.
EELK kirikupäeva ja vaimuliku laulupeo tasemelatt on nüüd tõstetud väga kõrgele. Homseks ülesandeks on mitte ainult saavutatud taset hoida, vaid edasi liikuda. Tormamata ja kiitlemata, tööd tehes ja üksteist toetades. Nii nagu ristirahvale omane ja väärikas. Olen veendunud, et meie kirik peab astuma ühiskonnast paar vaimset sammu ees. Iga kirikupäev ning vaimulik laulupidu on selles mõttes sobivaks võrdlushetkeks ja vahekokkuvõtteks.
Kohtumiseni viie aasta pärast Tartus!
Jüri Ehasalu,
EELK Kirikupäeva ja Laulupeo sihtasutuse nõukogu esimees