Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

See on päästepäev

/ Autor: / Rubriik: Uudis, Uudised / Number:  /

Eesti Evangeelse Alliansi (EEA) korraldusel leiab 7.–8. märtsini Tallinnas metodisti kiriku ruumes (Narva mnt 51) aset järjekordne konverents, teemaks rahvusvahelist hädasignaali märgistavad tähed SOS.
Maailm vajab päästet. Iga päev signaliseeritakse selle maailma hukulaevalt appikutsuvat SOS-sõnumit: päästke meie hinged! Samas teame ja tunnetame, et just nüüd on päästepäev. See on see päev, mille Issand on teinud! Kellena ja kuidas me sellel pingeväljal elades end leiame? On’s meie kogudused tänapäevasteks evangeelseteks väljakutseteks valmis? Oleme me võimelised ületama isikliku mugandumise ja oma organisatsiooni keskse mõtlemise, et korraldada erinevate kirikute ja kirikutevaheliste misjoniorganisatsioonide koostöös ühiseid päästeoperatsioone? Kuidas praktiliselt selleni jõuda?
Kõiki neid ja teisi elulisi küsimusi käsitlevad eeloleval konverentsil üles astuvad Eesti ja välismaa evangeelsed tippkõnelejad plenaarettekannetes ning regionaalset koondumist võimaldavad rühmad. Konverentsist osavõtt on kõigile tasuta.
Lisaks pakub alliansskonverents misjonimessiga harukordset võimalust luua kontakte Eestis tegutsevate misjoniorganisatsioonidega.
Ühtlasi peetakse EEA aastakoosolek, kus valitakse uus juhtkond.
EEA tahab kahe konverentsipäevaga igaühele kinnitada, et Jumal on panustanud selle maailma päästeoperatsioonis endast kõik Kristuse evangeeliumi päästvasse sõnumisse ja evangeelse kristlaskonna valmisolekusse seda kehastada. Nii tähendab SOS viimselt meie jaoks – SEE ON SEE! See on see päev, päästepäev, meie kristlaseksolemise mõtte elluviimise päev. Tule ja leia oma elu missioon koos meiega!
Meego Remmel,
EEA peasekretär