Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Religioonipedagoogid lükkavad lastetööle hoogu juurde

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Usuteaduse Instituudi religioonipedagoogika osakond korraldab lastetöö tegijatele koolitust, esimene kokkusaamine toimus 18. ja 19. märtsil.

Religioonipedagoogika osakonna juhataja Kerstin Kask väljendas rõõmu rohke osavõtu üle leides, et üritus läks väga hästi korda. Registreerunud oli kakskümmend inimest, mis on üle ootuste suur hulk inimesi. Kerstin Kask lisas veel, et mitmest kogudusest osales rohkem kui üks töötegija. See näitab, et huvi asja vastu on päris suur ning ilmikute tööd kiriku juures hakatakse üha enam väärtustama.

Veel on võimalik liituda

Kursusel käsitleti olulisi lastetööga seotud teemasid – selle eesmärke ning laste arengupsühholoogiat. Kõnelema oli kutsutud pedagoogikamagister Einike Pilli, kogu üritust hoiavad koos Kerstin Kask ja diakon Kristi Sääsk. Järgmiseks korraks on dr Pille Valk kutsutud rääkima piiblilugudest.

Järgmine kohtumine on kavas läbi viia aprilli algul ning veel on võimalik soovijatel grupiga liituda. Kursus toimub kahepäevaste tsüklitena kokku üheksa korda 2005. aasta jooksul ning sisaldab kindlasti hulgaliselt igapäevatöös vajaminevaid teadmisi ning näpunäiteid.

Tore, et lastetööle üha rohkem tähelepanu pööratakse, sest kuidas muidu meie kirik kasvab, kui me järeltulevat põlve ei hari.

Anna-Liisa Vaher