Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

On alanud registreerimine juhatuseesimeeste konverentsile

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

EELK koguduste juhatuseesimeeste V konverents toimub Nelijärvel 19.–21. oktoobrini. Selle aasta teema on «Vaimulik kasvamine».
Saabumispäeva õhtul toimub arutlusring, milles osalevad koguduseõpetajad Urmas Nagel (Räpina) ja Tauno Toompuu (Rakvere) ning juhatuseesimehed Mart Johanson (Jõelähtme) ja Kaja Tassa (Nõmme Rahu). Kantsler Urmas Viilma kõneleb 2012/2013. aastal kogudustes toimuvate juhtorganite valimiste teemal.
Laupäeval on prof Tõnu Lehtsaare loeng «Kriisist välja palve abil» ja Urmas Nageli loeng teemal «Keskendunud palve, võimalus retriidiks». Töötubades käsitletakse erinevaid palve võimalusi kogudusetöös.
Konverentsi korraldava toimkonna nimel kutsun juhatuseesimehi ja -liikmeid konverentsil osalema. Usun, et see saab olema sisukas ning annab osavõtjaile uusi ideid ja jõudu jätkamiseks kogudusetöös. Nädalalõpp koos teiste kogudusejuhtidega on suurepärane võimalus omavahel jagada mõtteid ja kogemusi.
Konverentsile registreerimine toimub 1. augustist 17. septembrini EELK koduleheküljel sisevõrgus. Osavõtumaks sel ajal registreerunutele on 40 eurot ja alates 18. septembrist registreerunutele 60 eurot.
Korraldava toimkonna nimel
Tiina Võsu,
Lääne-Nigula koguduse juhatuse esimees