Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Lühidalt

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

 Palvushommikusöök toimus üheksandat korda
Tallinnas kohtusid palvushommikusöögil poliitika-, kiriku-, ühiskonna- ja kultuuritegelased. Kõneldi teemal «Üks maa, üks rahvas», koosolemist juhtis riigikogu liige Mari-Ann Kelam (fotol).
Peakõnelejaks oli Eesti Toidupanga ekspertkomitee esimees pastor Erki Tamm. Video vahendusel kõnelesid president Arnold Rüütel, Joel Luhamets ja Tõnu Lehtsaar.
Palvushommikusöök toimub üle maailma rohkem kui 160 riigis. Lisaks Tallinnale korraldatakse üritust veel üheksas linnas ja see sünnib Eesti Evangeelse Alliansi ja Eesti Kirikute Nõukogu koostöös.
 Heategevuskontsert kodude toetuseks
Möödunud pühapäeval tähistas Jüri kogudus praeguse kirikuhoone (fotol) pühitsemise 125. aastapäeva.
Kohalik Lions-klubi, kes iga aasta jõulude ajal kirikus kontserdi korraldab, pühendas selle tänavu kiriku aastapäevale. Klubi liige õpetaja Tanel Ots ütleb, et heategevuskontserdiga «Igale lapsele kodu» toetatakse kodu, kus vahetamist ootavad aknad. 
Esinevad Jüri gümnaasiumi mudilaskoor ja vilistlaskoor, Jüri Perekoor, Rae kammerkoor, Lagedi segakoor ja ansambel Kuldne Õhtupäike. Solistid on Erich Krieger, Brey Velberk, Jüri ja Lagedi koolide õpilased. Kontsert algab kell 19.
Õnneloosist võidavad kõik
Rannamõisa kogudus peab laupäeval, 18. detsembril algusega kell 14 uues kogudusemajas jõulupidu, mida vaimuliku sõnaga toetab õpetaja Aare Kimmel, muusikaliselt aga lapsed. Nagu tavaks, kuulub peo juurde ka laat ja õnneloos.
Õpetaja Aare Kimmeli sõnul läheb laada tulu pühapäevakoolitöö ja kogudusemaja ülalpidamise toetuseks.