Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kas Tallinna Toomkooli pere on uue õppeaasta tulekuks valmis?

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Märksõnad:  / Number:  /

Viilma_EgleEgle Viilma, Tallinna Toomkooli direktor:
Algavat kooliaastat võib Tallinna Toomkooli jaoks pidada juubeliaastaks, sest alustame juba oma viienda õppeaastaga.
Huvi kooli vastu on püsiv ja kasvav, nii alustab seda õppeaastat meie koolis juba 134 õpilast. Kuna kool alles areneb ja kasvab, liitub meiega kolm uut klassiõpetajat ning ka aineõpetajate ring on laienemas.
Mured ja rõõmud käivad käsikäes. Kooli peamaja Apteegi tänaval on meile juba väikseks jäänud. Kui kevadel olime mures uute ruumide pärast, siis kesksuvel tuli sellele probleemile lahendus. Oleme südamest tänulikud Tallinna linnavalitsusele, kes pakkus meile oma abi, ning sügisest saavad kolm klassi endale kodu Olevimäel. Kuigi nendest ruumidest jääb ka tulevikku vaadates väheseks, oleme aru saanud, et liialt muretsemine ei tule abiks. Taevaisa on meie kooli tegemisi kandnud ja igale probleemile on lahendus tulnud omal ja õigel ajal.
Suur rõõm on ka sellest, et algaval õppeaastal avame juba kaks eelkoolirühma. Loodetavasti paljud nendest poistest-tüdrukutest alustavad oma kooliteed järgmisel õppeaastal just meie koolis.
Kõik Tallinna Toomkooli õpilased, õpetajad, pered ja sõbrad on 1. septembril kell 11 oodatud Tallinna Piiskoplikku Toomkirikusse, kus muude pidulike toimingute käigus õnnistab peapiiskop Urmas Viilma ka Tallinna Toomkooli lipu.