Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

GLS sel sügisel ainult Tallinnas

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

MarjuLauristin_300GLS juhtimiskonverents toimub käesoleval aastal uues, mitmekesisemas formaadis 15. ja 16. novembril Tallinna tehnikaülikoolis.

Peale GLSi (The Global Leader­ship Summit) tavapäraste rahvusvaheliste ettekandjate pakutakse võimalust eestlastest kaasettekandjate kuulamiseks ning põhjalikumateks diskussioonideks. Teiste hulgas kutsuvad kaasa arutlema prof Marju Lauristin ja kaitseväe juhataja Riho Terras.
Kavandatud on neli lisasessiooni. Üks sessioon keskendub juhi peresuhetele, teine küsib, kuidas mõelda strateegiliselt kogudustes ja teistes vabaühendustes, ning kolmas keskendub loovusele. Kahe päeva vahele mahuvad ka kogemuslik jumalateenistus ja noorte GLS.
GLSi Eesti juhatuse esimehe Meelis Kibuspuu sõnul on GLSi juhatus pidanud oluliseks interaktiivsuse ja Eesti oludega arvestamist konverentsi formaadis. «Edukad konverentsid toimivad nii, et osalejatel on programmisiseselt võimalik valida mitme paralleelse vormi ja teema vahel,» märgib Kibuspuu ja lisab, et kogu kavas ei vähene GLSi põhiettekannete hulk, küll aga suureneb oluliselt võimalus valida ettekannete ja muude tegevuste vahel.
Täpsem informatsioon ning eelregistreerimine on alanud 15. juunist aadressil www.gls.ee.
Eesti Kirik