Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Ainult üks küsimus

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Läbi Jumala ime on Eesti kristlikus meedias 15 aastat püsinud ja aina paremaks muutunud Raadio 7. Milline näeb välja raadio sünnipäevakuu oktoober?
Helle Aan, Raadi 7 programmijuht:

Sünnipäevakuud alustame  4. oktoobril kell 13 kristliku meedia konverentsiga Tallinnas nelipühi kiriku keskuses Toompea 3. Konverentsil räägime sõnumi olulisusest meedias. Lisaks kõnelejatele Eestist tuleb külalisi Rootsi Kristlike Raadiojaamade Keskusest, IBRAst. Rootslastel on kristliku sõnumiga raadiosaadete tegemise kogemust üle viiekümne aasta.
15 aastat tagasi oli Raadio 7 alguse juures Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku juht Allan Laur. Tema nägi raadiotöös võimalust jõuda Hea Sõnumiga ühiskonna liikmeteni. Meil on olnud väga populaarne vestlussari «Suhtumised». Nüüd esitleme väikest valimikku Allan Lauri vestlustest, mõtisklustest ja jutlustest, mis eetris olnud. Raamatu esitlus on kell 16. Kell 18 jätkab kontserdiga ansambel Robirohi.
Pidustused jätkuvad kogu oktoobrikuu jooksul. Oleme kutsutud külla kogudustesse. Ja kui kellelgi on veel soov Raadio 7 perega kohtuda, siis on seda võimalik korraldada. Huvilistel soovitan helistada telefonil 660 7830. Oktoobrikuu hommikuprogrammides on tavalisest rohkem raadiomänge, helistamisi Raadio 7 sõpradele ja koostööpartneritele, ka tervituste edastamist – on ju Raadio 7 kuulajaskond kujunemas sõpruskonnaks üle Eestimaa.
Eesti kristliku sõnumiga elektrooniline meedia saab tänavu 20aastaseks. 1988. aasta jõulupühal läks esmakordselt eetrisse jõulujumalateenistuse ülekanne. Alustati regulaarsete hommikupalvustega Eesti Raadios. Eraraadiojaamad said hoo sisse viis aastat hiljem.
Eesti kristliku meedia algusest kuuleb uues raadiosarjas «Tähelepanu! Vaikust! Saade!», mis on eetris kuu teisel pühapäeval kell 22.