Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Ainult üks küsimus

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

1.–5. juulini kannavad neli rännurühma head sõnumit Eesti asulatesse, rühmad alustavad Valgast, Hiiumaalt, Narvast ja Tallinnast. Rändurid saavad kokku Paides. Ürituseni on jäänud kuu aega. Kuidas sujuvad ettevalmistused?
Kirsti Malmi, misjonikeskuse peasekretär, üks rännaku korraldajatest:
Hästi. Registreerunuid on koos rühmajuhtidega praegu 28, eestpalvetajaks on ennast kirja pannud seitse inimest. Enamikku rändajatest toetab kodukogudus, kes neid ka teele saadab. Seni oleme suutnud võtta arvesse kõigi marsruudile jäävate koguduste koostööettepanekud. Osalejate registreerimine on küll lõppenud, aga Hiiumaa rühmas on veel mõni vaba koht, registreeruda saab Misjonikeskuse kodulehel www.eelk.ee/mk.
Kaks meeskonda sai juba ülemöödunud pühapäeval kokku. Rühmajuhid on suhelnud marsruudile jäävate kogudustega ja üldjuhul on rännaku plaanid juba olemas. Eelmisel kolmapäeval täpsustati viimase rännakupäeva kava Paides, kus rühmad osalevad rahvusvahelistel paepäevadel. Seal esitame igal täistunnil kiriku juures pantomiimi või nukuteatrit, pakume muusikat ja sõna Paide kirikus koos misjonikooriga. Ettevalmistused käivad ka Venemaal, kus Ingeri kiriku noorte misjonikursusest osavõtjad ja nende juhendajad taotlevad viisasid, et liituda Narvas venekeelse rühmaga. Palvetame, et viisade ja pikkade sõitudega Kesk-Venemaalt ei tekiks probleeme.
Kutsume kõiki eestpalvetajateks. Neile, kes on kodulehel selleks registreerunud, saadame umbes kord nädalas palveteemasid.
Järgmisel aastal on plaanis uus rännak, loodetavasti on siis rändajaid vähemalt kaks korda rohkem. Unistame sellest, et tuleb aeg, mil suudame nelja tuule ristirännaku ajal läbida oma gruppidega kõik Eesti vallad ja linnad.