Esileht » Uudis » Uudised »

Lühidalt

04.05.2011 | | Rubriik: Uudised

 Algas registreerumine Nelja Tuule ristirännakule
Neljandat aastat toimuv Nelja Tuule ristirännak saab sel korral alguse Läänemaa Missio ajal Haapsalus, kutsub ja kuulutab head sõnumit nii linnas kui külades kogu piirkonnas.
Ristirännak algab 19. augustil Haapsalus ühise lõunasöögi ja koolituspäevaga ning lõpeb 26. augustil.
Osalemistasu enne jaanipäeva registreerunutele on 20 eurot, hiljem 30. Täpsema info registreerimise ja vajalike inimeste kohta leiate aadressil http://www.misjonikeskus.ee/s/doc/neljatuule2011.pdf.
 Domus Petri Kogu kutsub homme külla
Homme kell 12–15 on Valgas kogudusemajas (fotol) Laial tänaval MTÜ Domus Petri Kogu uksed huvilistele avatud. Möödub neli aastat kogu asutamisest.
Domus Petri Kogu on jätkanud Valga linna ainsa supiköögi tööd, korraldanud koolivaheaegadel laste toitlustamist ja huvitegevust, viinud läbi tööharjutust, hoidnud töös töötute tugigruppi ning organiseerinud hädaabitöid, hoidnud puhas-korras kogudusemaja ja kirikut jne.
Avatud uste päeval ka­vatsetakse vaadata tagasi ja avada veidi oma tulevikuplaane. Tulijaile pakutakse supiköögi päevasuppi.
Taizé vabatahtlikud Eesti kogudustes külas
6.–16. maini on Eestis külas Taizé kogukonna vabatahtlikud. Külastatakse hulka erinevaid kogudusi, osaletakse palvustel ja kohtutakse koguduste noortega.
Nii ollakse 7. mail Kärdlas, 8. mail Haapsalus ja Ridalas, 9. mail Rakvere Kolmainu kirikus, 11. mail Pärnu Eliisabetis, 12. mail Viljandi Jaanis, 13. mail Tallinna Jaanis, 14. mail Pilistveres ja 15. mail Põltsamaal.
Külaliste kontaktisik laste- noorsootöö keskuse juures Mari-Ann Oviir lisas, et vabatahtlikke on kaks – üks Poolast ja teine Saksamaalt, nad tulevad kõnelema Taizést lootuses, et taoline suhtlemine elavdab ka kohalike koguduste elu.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)