Esileht » Uudis » Uudised »

Lühidalt

19.01.2011 | | Rubriik: Uudised

Diakooniahaigla ootab vabatahtlikke oma patsiente toetama
Tallinnas Hiiul asuv EELK diakooniahaigla kutsub neid, kes soovivad aidata.
Oodatakse vabatahtlikke abilisi inimestele seltsi pakkuma, väljasõitudel ja jalutuskäikudel toetama või neid ümbritsevat kenamaks korraldama.
Soovijatega tahetakse vestelda, et selgitada välja võimalused ja vastastikused ootused. Vestlusele registreerimiseks palutakse ette helistada tel 651 0337 või kirjutada e-posti aadressil st@diakooniahaigla.ee. Vestlused toimuvad iga kuu teisel ja neljandal teisipäeval kell 14–15.
 Tartu Jaani kirikus toimuvad käsitöö õpitoad
Juba mõnda aega saab Tartus Jaani kiriku kunsti- ja käsitööpoes osaleda eriilmelistes õpitubades. Nii on valmistatud jõulukaarte, piparkooke, meisterdatud triibulisi kasse ja kirjusid koeri. Õpitubasid juhendab Liisa Murdvee. Lisaks käelisele tegevusele saab proovida oma oskusi või lihtsalt kuulata ilusat laulu – kavas on vanamuusikaring ja vaimulike rahvalaulude laulmise õhtud.      
Jaanuari lõpuni saab Jaani kirikut külastada teenistusvälistel aegadel vaid etteteatamisega, selleks palutakse võtta ühendust e-aadressil tartu.jaani@eelk.ee või tel 744 2229.
 Lääne-Nigulas kohtumisõhtud külalistega
Aktiivses Lääne-Nigula koguduses Läänemaal toimub palju põnevaid ettevõtmisi nii noortele kui igas eas kaasamõtlejaile. Huvilistele avatud külalisõhtutele on kutsutud eri eluvaldkondadest kristlasi, kelle ideed ja mõtted kõnetavad paljusid.
Möödunud pühapäeval kohtuti ERR saatejuhi Indrek Treufeldtiga (fotol), kes on olnud president Meri pressiesindaja ning ETV korrespondent Brüsselis.
Treufeldt on ka Tallinna Toomkoguduses juhatuse esimees. Kohtumisel kõneldi sellest, kuidas eestlased paistavad silma Brüsselis ning milline paistab Eesti kirikute olukord Euroopa omadega võrreldes.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)