Esileht » Uudis » Uudised »

Ainult üks küsimus: Kellele on mõeldud vastavatud interneti raamatupood?

18.02.2004 | | Rubriik: Uudised

Meelis Süld, MTÜ Kompass juhatuse liige, internetipoe projektijuht:
TNS Emori uuringu järgi kasutab umbes 47 protsenti 15–74aastastest eestlastest internetti ja ilmselt on see suhtarv kristlaste hulgas samasugune. Seega on pooltel eestlastel ligipääs kristliku portaali
Kompass raamatupoele.
Ühe sihtgrupina võikski välja tuua need inimesed, kes kasutavad igapäevaselt arvutit, on harjunud suhtlema elektroonilisel teel ja tegema oma maksekorraldusi internetipangas. Aktiivseid internetikasutajaid ei pea enam veenma elektronkaubanduse plussides – võimalus külastada kauplust oma kodus või kontoris just enesele sobival ajahetkel, tutvuda rahulikult raamatuvalikuga, lugeda tutvustusi ja tellida kaup koju kätte – seega on Kompassi internetikauplus käepärane viis osta kristlikku kirjandust.
Teiseks olulisemaks sihtgrupiks on väiksemates linnades ja maapiirkondades elavad inimesed, kelle läheduses puudub laia kristliku kirjanduse valikuga raamatupood. Kui suuremates Eesti linnades saavad usualase kirjanduse huvilised külastada kristlikke raamatukauplusi, siis mujal on võimalik
osta vaimulikke raamatuid üksnes piiratud valikuga koguduse raamatulettidelt. Kompassi raamatukaupluse eesmärgiks on aidata kaasa kristliku kirjanduse levikule kõigi religioonist huvitatud inimeste seas üle Eesti.
Kompassi poe eeliseks teiste interneti raamatukaupluste ees on soodsad hinnad. Kõiki kristliku kirjastusseltsi Logos trükiseid saab osta kirjastuse hinnaga, millele lisandub postikulu. Oste sooritada on sealhulgas väga lihtne. Selleks tuleb minna internetiportaali kompass.ee kodulehele, siseneda e-poodi, valida välja raamatud, lisada soovitud teosed ostukorvi, vormistada tellimus ja kanda MTÜ Kompassi kontole Hansapangas 221016702799 raamatute maksumus ning saatekulu. Paari päeva pärast ongi kaup posti teel kohal.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)