Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Misjonipüha

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

EELK Konsistoorium ja Misjonikeskus kutsuvad kõiki EELK kogudusi pidama
28. oktoobril misjonipüha
EELK Konsistoorium ja Misjonikeskus kutsuvad kõiki EELK kogudusi pidama
28. oktoobril misjonipüha
Oleme rõõmsad, et igal aastal on järjest rohkem EELK kogudusi pidanud vajalikuks tähistada oktoobri neljandal pühapäeval misjonipüha. See on üks võimalus õpetada kogudusele misjonivastutust ning mõelda, millised on meie võimalused nii oma kihelkonnas kui ka ülemaailmses Jumala misjonis.
Meie kiriku suurim misjonitöö ressurss peitub kiriku liikmeskonnas – palvetavates ja tunnistavates kristlastes. Soovime olla kogudustele toeks koguduseliikmete koolitamisel ja julgustamisel vaimuliku kasvamise ning misjoni teel.
Nagu juba traditsiooniks, palume kogudustel teha misjonipühal korjandus oma kiriku misjonitöö tarvis. Tänavuse korjanduse toel soovime korraldada 2008. aastal ilmiksõnakuulutajate koolituspäevad sõnajumalateenistuse ja jutlustamise teemal. Kahel nädalavahetusel toimuv koolitus on mõeldud koguduse volitatud ilmikutele, kes võiksid olla õpetajale abiks jumalateenistuse läbiviimisel, ning seal, kus ei ole õpetajat igal pühapäeval, viia ilmikuna läbi sõnajumalateenistust.
Korjandused palume kanda EELK Misjonikeskuse arveldusarvele 1120254269 Hansapanka või 10602016015008 SEB Eesti Ühispanka.

Õnnistussoovi ja koostöötervitustega
Andres Põder,
peapiiskop
Leevi Reinaru,
EELK Misjonikeskuse juhataja