Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Eesti Kiriku toimetus tänab

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Jõuluvana jalutab ringi ka Floridas. Kõige kaugem jõulutervitus saabus Tartusse lehe lugejalt Ilvi Jõe-Cannonilt, kes Sarasotas pojal külas viibides kohtus Siesta rannas jõuluvanaga. Erakogu

Jõulud ja aastavahetus on aeg, mil üksteist tervitatakse heade soovidega. Ka siis, kui varasemalt terve aasta jooksul selleks põhjust, tahtmist või aega polnud. Õnneks ei kehti see Eesti Kiriku, tema lugejate ja koostööpartnerite suhtes. Meie oleme üksteise vaateväljas igal nädalal aasta ringi.
Aga häid soove ja tagasisidet saada oma lugejailt ja sõpradelt on siiski jõulude aegu väga meeldiv. Saksamaalt Martin- Luther-Bundi peasekretärilt dr Rainer Stahlilt saabus tervitus kõigile meie lugejatele: Armsad Eesti Kiriku lugejad! Soovin teile rahurohket ja lootusrikast jõuluaega! Soovin, et saaksite koos oma pere või sõpradega olla tänulikud Jumalale Tema suure teo eest, mis on jõuludel saanud nii väikseks. Saadan teile tervitusi Martin-Luther-Bundi üliõpilaste ja stipendiaatide keskelt, kes ei saanud jõuludeks koju sõita, vaid tähistavad jõululaupäeva oma ühiselamus Erlangenis. Kutsun teidki üles pidama jõuluõhtut koos kellegagi, kes on kurb või üksik. Kui kutsute oma koju kellegi, kes vajab hoolt ja hoolimist, siis saab jõuludest teie jaoks eriline pidupäev!
Martin-Luther-Bund on aastaid toetanud Eesti Kirikut seeläbi, et on võimaldanud tellida soodustingimustel lehte raamatukogudele, sotsiaalhoolekande- ja haridusasutustele ja koguduste aktiivile.
Tervitusi tuli toimetusse igast ilmakaarest, mõistagi kõige enam kõige lähemalt ehk siis meie armsalt Eestimaalt. Suur tänu kõigile, kes oma lehe tegijaid meeles pidasid ja heade soovidega õnnistasid. Olgu kõigi meie aasta õnnistusrohke. Palju ilusaid tunde Eesti Kiriku seltsis.
Sirje Semm,
peatoimetaja