Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

UUED AJAKIRJAD

/ Autor: / Rubriik: Elu ja Inimesed / Number:  /

Teekäija. 1/2007

Baptistide koguduste liidu väljaande selle aasta esimese numbri jutluse autor on liidu president Joosep Tammo ja ta kinnitab kogudusi käima ka alanud uuel aastal koos Jumalaga, siis voolab aasta piima ja mett.

Toimetaja Erki Tamm tutvustab Marilys-Mirjam Kurge, kes õpetab Siberis muusikakoolis hantidele viiulimängu ja on toeks sealsetele vähestele kristlastele.

Intervjuu on Kohila koguduse pastori Viljar Lihtiga, muutustest maailmas kirjutab Tartu ülikooli politoloogialektor Alar Kilp, juutide tapmisest Eestis Piret Udikas, Eesti Kristliku Televisiooni dokumentaalfilmist «Teekond tundmatusse» Tauno Teder. Veel on ajakirjas juttu represseeritud pastorist Elmar Palumäest, tõlkeartikkel Baptisti Maailmaliidu peasekretärilt Denton Lotzilt väljakutsetest kirikule jm.

Valgus. Jõulud 2006

Nelipühikiriku ajakirjas jääb kõigepealt silma möödunud sügisel toimunud II kurtide maailmakonverents Tallinnas, kus käis ka Austraalias elav Harry Leesment. Ajakiri tutvustab piiskop Ago Lilleorgi suguvõsa ja dr Tea nõuannet armastada ligimest ning jagab retseptisoovitusi – ajakiri pakub lugemislusti ka muul kui jõuluajal.