Üleskutse

/ autor: ek / rubriik: Elu ja Inimesed / ilmunud:  /

Järgmise aasta augustis tahame koos ühe toreda Soome poistetöö spetsialisti Heikki Pietiläga Laste- ja Noorsootöö Ühenduse abil organiseerida Pilistveres isade-poegade neljapäevase laagri. Ainult meeste värk. Naisi lubatakse ligi alles viimasel laagripäeval. Siis saavad nad näha, mida mehed koos on teinud, ja kuulda, kuidas neil koos on läinud.
Ühes Ameerika uurimuses küsiti lastelt, kummast nad loobuksid – kas isast või televiisorist. Mis te arvate, kellest oli valmis loobuma enam kui 80% lastest? Loodame väga, et isade-poegade laager annab osavõtjatele selge teadmise, kui oluline on see, et poisid ja isad (või ristiisad või vanaisad) teeksid asju ühiselt ja lihtsalt oleksid mitu päeva ninapidi koos. Kui nüüd mõni isa tunneb, et tahaks väga sellise laagri kordaminekuks midagi teha, võtke minuga ühendust          e-posti aadressil jaan.tammsalu@eelk.ee, tel 56 481 700.
Muide – nii EELK kirikuvalitsus ja luterliku kiriku toetusfond kui Soome kiriku välisabi on pidanud isade-poegade laagrit nii oluliseks, et on seda ka majanduslikult toetamas.
Jaan Tammsalu