Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Teeliste kirikute viies aastaring

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Taas on käivitumas Eesti Kirikute Nõukogu projekt «Teeliste kirikud», millega liitunud kirikute arv on igal aastal kasvanud.

Projektiga ühineda saab 15. jaanuarist 1. veebruarini (paberankeete võib kirikute keskustesse saata 14. veebruarini).

Registreerimise protsessi on muudetud kiiremaks ja lihtsamaks. Sel aastal registreeritakse valdavalt interneti kaudu ning see on eriti mugav neile, kes juba eelmisel aastal projektis osalesid.

Uus registreerimise süsteem laseb iga kiriku/koguduse esindajal otse interneti kaudu oma andmeid sisestada, neid hiljem vaadata ja muuta. Selleks saab iga esindaja oma salasõna, mida kasutades ta saab edaspidi muuta kiriku kohta käivat infot ja lisada uut (näiteks suviseid kirikukontsertide aegu).

Teeliste kirikute veebilehe aadress on http://www.raadio7.ee/teeliste/haldus/  Lehele loginud, tuleb jälgida süsteemi pakutavaid juhendeid ning õpetusi. Kõik, kes ei saa interneti vahendusel registreerida, kuid soovivad «Teeliste kirikutega» liituda, saavad küsida osaleja ankeeti oma kiriku keskusest ning peavad selle sinna 14. veebruariks tagastama.

Samuti on võimalik ankeeti interneti vahendusel välja trükkida, kasutades veebilehel http://www.raadio7.ee/teeliste/haldus/ linki Ankeedi leiad siit.

EKN soovitab kinni pidada etteantud tähtaegadest.

Brošüür «Teeliste kirikud 2005» ilmub aprillis ja seda saab tellida oma kiriku keskuse kaudu.
EK