Raamatuletilt

animalia copy Animalia Biblica. Lugusid Piibli loomadest
Ingmar Laasimer
Piibli loomadest kirjutama ajendas autorit Ingmar Laasimeri püha maa külastus 2013. aasta kevadel ning rändtirtsuparve nägemine. Piiblis nimetatakse ligikaudu 140 looma. Kes nad niisugused on ja milline oli nende tähtsus? Iga looma puhul on püütud leida viiteid pühakirjatekstile. Paljud kirjeldatud loomad on meie lugejale suhteliselt võõrad ja raamat aitab neid tutvustada. Suur osa juttudest on ilmunud möödunud aastal Eesti Kirikus nr 27–39. Raamatu on välja andnud Johannes Esto Ühing.

tagasi_kodus copyTagasi kodus. Minu Eesti-lood
Jack Michael-Loo
Ameerikas elav eestlasest pastor Jack (Jaak) Michael Loo on kirja pannud enda ja oma perekonna loo: põgenemise sõjakeerises Eestist ja tagasi kojujõudmisest. Sinna vahele jäävad aastakümned, mil ta leidis oma kutsumuse vaimulikuna. Aga ennekõike on see lühike, kuid ülimalt emotsionaalne lugu Eestisse jäänud perekonna taasleidmisest, jutlustamisest oma isa kodukirikus Kuressaares ja uhkustundest Eesti kodakondsuse üle.
Raamatu on välja andnud Allika kirjastus.

abielu_t2hendus copyAbielu tähendus
Timothy Keller
Allika kirjastus on välja andnud raamatu abieluinimestele, et jagada praktilisi võtteid, kuidas vastu pidada abielus ette tulevatele ületamatutele probleemidele. Autor kinnitab, et abielu näitab sulle realistlikku pilti sellest, kes sa oled, ning sunnib oma vigadele tähelepanu pöörama. Ettetulevad lahkhelid võivad olla ülesehitavad, aidates nende läbi vaimselt kasvada.

 

tervenemispaik copyTervenemispaik
Joni Eareckson Tada
Raamatu autor murdis sukeldumisel 1967. aastal kaela ja on ratastoolis. Oma elukogemusi on ta jaganud mitmes raamatus (Joni unustamatu lugu; Logos, 2000), kõnesolevas teoses kirjutab ta usust, tervendamisest ja abist. Ta räägib oma valust ja kõhklustest, aga kinnitab, et Jumala õnnistus saadab teda iga päev. Joni jutustuse usu võidust katsumuste üle on välja andnud Allika kirjastus.