Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kristlikud väljaanded

/ Autor: / Rubriik: Elu ja Inimesed / Number:  /

EELK Rapla Maarja-Magdaleena Koguduse Leht. Nr 3 (32), juuli 2008
Rapla koguduse ajaleht on üks mahukamaid ja sisukamaid koguduselehti, pälvides 2006. aastal EELK kirjanduspreemia.
Seekordse lehe esiküljel on Toomas Pauli jutlus 12. aprillil 2008 Rapla kirikus õpetajate Algur Kaerma, Mihkel Kuke, Tõnu Linnasmäe ja Heino Nurga 25. ordinatsiooniaastapäeva tänujumalateenistusel. Kahel järgneval lehel on pildid ja lühiülevaade ordinatsiooniaastapäevast.
Mis mõtetega tuli Gert Villard Rapla kiriku juurde, pidades aasta jagu juhatuse esimehe ametit? Sellest ja noore mehe tuleviku- ning minevikuradadest saab lehest lähemalt lugeda.
Persoonilugu on perekond Villanditest, kelle Jalase ning Riidaku küla piirile jäävas Gildemanni töökojas on valminud koguduse kaunid dolomiittaiesed.
60 aastat õpetajaametis olnud Paul Saar on kirjutanud mälestusloo pealkirjaga «Siberi kõrgkoolis». Juulikuust pensionile jäänud Rapla koguduse organist Teet Põder vaatab temaga tehtud intervjuus tagasi töötatud ajale.
Lugeda saab koguduse suvistest reisidest Pärnu-Jaagupisse ja Läänemere riikidesse.
Lisaks õnnitlused ja koguduse teated.

Teekäija. Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu väljaanne.
Nr 7-8/2008
Suve hakul, 26. juunil käivitati Pereraadio venekeelse programmi uus võimas saatja Tartu lähistel Luunjas. Praeguseks on raadiopere saanud rõõmsat tagasisidet nii Minski oblastist kui Moskvast, Peterburist, aga ka Valgevene maapiirkondadest ning Taga-Karpaatiast.
EEKBKL juhtkond on langetanud otsuse, et ilmuma peaks uus laulik, jätkuna 1997. aastal ilmunud laulikule «Vaimulikud laulud». Lauluteema jätkub ning Kaie Kant kirjutab esiisade lauludest ja priilaste lugudest.
Ajakirja keskel on pildigalerii Hiiumaal toimunud EEKB Koguduste Liidu XIV suvefestivalilt «Kuhu viib tee».
Hannes Pikkel ja Ingmar Kurg olid tunnistajateks Gruusia Baptistikiriku 45aastase peapiiskopi Malkhazi ja tema väljavalitu Ala pulmapeole. Läbi erinevate arvamuste tehakse juttu Leipzigis toimunud BWA 15. noortekonverentsist «Dive Deeper» – «Sukeldu sügavamale».
In memoriam Jüri Nõlvak (16.12.1942–4.7.2008).

EK