Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kas sina oled juba laagrisse registreerunud?

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Kirikunoorte kokkutulek ootab sind 11.–14. juulil Pilistveres. Laagri pealkiri «Tule minuga!» tuletab meelde Jeesuse kutset, millele tahame järgneda.

Veel pole hilja pakkida telk ja hambahari, sööginõud ja ujumisriided, et saada osa noorte kristlaste heast seltskonnast. Noored ise on nimetanud selle laagi festivaliks «Järgmine peatus» (siit ka lühend JäPe).
Muidugi on laagris teretulnud ka juhuslikult kaasakutsutud sõbrad ja tuttavad, sugulased ja üleaedsed; nii need, kes on juba koguduseliikmed, kui ka need, kes alles otsivad vastuseid elu olulistele küsimustele või oskavad seni ainult heast muusikast lugu pidada. Hea muusika eest hoolitsevad juba vennad Reinarud, Pilistvere noortekoor, Andrus Lukas bändiga ja muidugi meie oma houseband Jana Abzaloni ja Merje Kägu eestvedamisel. Muusika on ainult üks osa laagri programmist. Ülejäänud kavaga saab lähemalt tutvuda internetileheküljel www.jape.ee.
Iga-aastased osalejad juba teavad, mida oodata. Mina osalesin kiriku noortepäevadel esimest korda 1990. aastal. Siis jäid mõned korrad ka vahele, aga praegu küll loobuda ei raatsi – suur hulk avatud ja rõõmsameelseid noori kristlasi innustab kindlasti igat vaimulikku tema töös. Ja kes tahab teada, milline on EELK tulevik, siis üks võimalus sellest aimu saada on tulla kiriku noortepäevadele. Kohtumiseni Pilistveres!
Kristjan Luhamets