Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Eri konfessioonide väljaanded

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

(Algus EK nr 24, 25.5.)
Oma viimases ülevaates heidame pilgu teiste konfessioonide lehtedele/ajakirjadele ja kristliku suunitlusega internetiväljaannetele, mis on olnud meile kättesaadavad.

(Algus EK nr 24, 25.5.)
Oma viimases ülevaates heidame pilgu teiste konfessioonide lehtedele/ajakirjadele ja kristliku suunitlusega internetiväljaannetele, mis on olnud meile kättesaadavad.

TEEKÄIJA (EKB Liidu ajakiri)
Ilmub 12 korda aastas ~30-leheküljelisena A4 formaadis, väljaandja OÜ Sõnasepp.
Tegijad: Ermo Jürma, Leho Paldre, Aldo Randmaa, Piret Udikas ja toimetuse kolleegium.
Heatasemeline ajakiri sisaldab hulga ülevaateartikleid olulistest inimestest ja sündmustest, sageli ka mõtteid kristlaseks olemisest selle sügavamas tähenduses keset argipäeva. On toimetaja veerg, koguduste elu, mõtisklusi ja luuletusi. Hulk häid fotosid, ei puudu ka lühiuudised ning teated olulistest lähenevatest sündmustest. Väljaannet saab tellida.

VALGUS
Nelipühikogudusliku taustaga väljaanne, mis ilmub kolm korda aastas.
Tegijad: Rael Helen Laur, Helle Aan.
65 lehekülge põnevat lugemist ja vaatamist. Sisaldab peatoimetaja veeru, piiskopi tervituse, hulga põhjalikke artikleid olulistest seisukohtadest kristlase elus, intervjuusid ja ülevaateid. On näpunäiteid elu praktilisema poole jaoks, perenaistele retsepte, lastejutud. Palju fotosid ja illustratsioone. Kosutav lugemine igale tellijale.

MEIE AEG (AKEL ajakiri)
Seitsmenda päeva adventistide poolt välja antav ajakiri ilmub 12 korda aastas.
Tegijad: Ülo Pärna, Lauri Beekman.
Sisaldab ülevaateid ja mõtisklusi olulistel teemadel, samuti toimetaja veergu ja intervjuusid. Vähemalt neid teemasid saab lugeda ka ülevaateartiklites, mis on toodud ära internetis.

Kuulutaja
Baptistitaustaga tegijate igakuine kristlik leht A4 formaadis 12-leheküljelisena.
Tegijad: Üllas Linder, Maret Jullis.
Sisu annab ülevaate olulistest sündmustest ja seisukohtadest Eesti oikumeenilises kogukonnas. Nuputajatele on ristsõna-lehekülg. Lehte saab tellida.

Agape Eesti Uudisteleht
annab ülevaate organisatsioonis toimuvast iga huvilise jaoks.

TEATED (Tartu Pühima Neitsi Maarja Pärispatuta Saamise Kogudus)
Tartu katoliku koguduse leht.
Tegijad: õde Vojtecha, Niilo ja Monika Kaldalu, Hannes Heinsar, Toivo Reitalu.
Taaskäivitatud väljaanne annab 8 leheküljel (A5 formaadis) edasi piiskopi tervituse, toob ära info toimuva kohta, jagab statistilisi andmeid ja koguduses toimunud sündmuste ülevaadet. On intervjuu ja kirikukalendri olulisemad tähtpäevad.

Sõna tänaseks päevaks (Raadio 7)
See raamatuke jõuab kindlapeale kõigi nendeni, kes Raadio 7 tööd toetavad, aga ka nendeni, kes läbi koguduste alles taolisest väljaandest infot saavad. Veidi reklaami, ülevaade üldisest saatekavast, piiblisalmid ja sõna igaks päevaks kolme kuu kaupa _ selline ongi STP. Tasuta tutvumiseksemplari saab igaüks tellida.

www.kompass.ee
MTÜ Kompass on internetiportaal kõigile, kes huvituvad kristlikest uudistest, sõnumitest, teadetest ja pikematest artiklitest, mis meedias või kogudustes kättesaadavad. Lisaks hulk viiteid ja linke.
Tegijad: Meelis Süld ja Lauri Beekman. Ilma Kompassita ei kujuta elu enam ettegi.

(Lõpp.)