Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Eestpalves on…

/ Autor: / Rubriik: Päevateema ja palve / Number:  /

Tuhala, Tapa ja Märjamaa kogudus ning vaimulikud Mare Palgi, Reet Eru ja Illimar Toomet. Samuti on eestpalves koguduste juhatuste esimehed Liina Rodi, Asta Leidmaa ja Johannes Arjakse.

Issand, ma tean, et Sa tahad mind kanda seljas, nagu kantakse lapsi, aga kui ma tunnen end segaduses olevat, hakkan põtkima ja vigisema ja püüan isegi ära joosta. Issand, anna mulle andeks, et teen Sinu isakohustuste täitmise nii raskeks.

* * *

Armas Looja, tänan ja usaldan Sind, et hoidsid minu seitsmepäevase imetillukese tütretütre elu, kui me kukkusime. Palun eestpalvet maimukese tervise ja võimalike põrutusest tekkivate tüsistuste ärahoidmise eest. Palun palvetagem ka muretseva ema ja minu, selle imeõrna olevusega kukkunud vanaema hingerahu eest, pisarad ei taha lõppeda. Armas Jumal, aita meil võita üksteise usaldus ja saada tagasi rõõm, mis lapse sünniga kaasnes.

Tänan Sind veelkord, armuline Taevaisa, sest esmapilgul on lapsukesega kõik hästi, kuid kukkumine oli ränk ja minu kehavaevused annavad tunnistust sellest, et ime läbi on lapsega esmapilgul kõik hästi.

Lilian