Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Eesti Kirik saja viiekümne ühe sõbra võrra rikkam

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Septembris Eesti Kirikus välja kuulutatud sõbrale tasuta lehe tellimise kampaania käigus saabus toimetusse kahe nädala jooksul Eestimaa eri paikadest sada viiskümmend üks sõbrakupongi ja rohkelt tänusõnu meie lugejailt.
Eesti Kirik on varemgi taolisi lehe tutvustamise kampaaniaid korraldanud, aga ma ei mäleta, et eelmistel aastatel oleks selle läbi nii paljud lugejad lehte oma sõpradele soovitanud. Kui tänane leht jõuab kellegi postkasti ootamatult, siis ärge imestage: teil on olnud hea sõber, kes teile on mõelnud ja soovinud, et võiksite osa saada sellest vaimurikkusest, mis igal nädalal Eesti Kiriku läbi tuhandete inimesteni jõuab.
Eks toimetus loodab ja usub, et need, kes nelja nädala jooksul tasuta Eesti Kirikut loevad, ka edaspidi ise lehe tellijate hulka tulevad. Mida enam on Eesti Kirikul tellijaid, seda kindlam on meie majanduslik baas.
Me saame olla tänulikud Jumalale, et 80aastase ajalooga Eesti Kirik suudab raskustele vaatamata ilmuda ja jätkuvalt tuua jumalasõna ning usukinnitust paljudesse kodudesse.
Kõigi nende vahel, kes soovitasid Eesti Kirikut oma sõbrale, loosisime välja viis inimest, kes 2004. aastal saavad enda valitud perioodil kolmekuulise tasuta Eesti Kiriku tellimuse. Fortuuna õnnelik käsi valis välja järgmised lehelugejad:
Elvi Kukk Põltsamaalt
Aime Kütt Tallinnast
Agnes Laasimer Nõost
Ilme Lauk Põltsamaalt ja
Ester Suurkuusk Märjamaalt
Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki sõbrakampaanias osalenuid! Ilusaid hetki Eesti Kiriku seltsis toimetuse pere nimel
Sirje Semm,
peatoimetaja