Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Usuteaduse Instituut korraldab EELK vaimulikele ja koguduse töötegijatele järjekordse täiendkoolitus

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

kus tutvustatakse usu põhiküsimusi käsitlevat seminari

REIS USUMAALE

mille läbinud saavad ettevalmistuse ja õiguse seminari iseseisvalt koguduses läbi viia.

Täiendkoolitus toimub 16.–17. veebruarini  Pärnus hostelis Lõuna (Lõuna tn 2, algus reedel kl 11, lõpp laupäeval kl 17).

Kursuse viivad läbi Michael Schümers ja Kadri Lääs.

«Reis usumaale» on täiskasvanutekoolitus, mis tutvustab 3–4 nädala vältel (7–8 kohtumist) kristliku usu põhielemente tänapäevasel moel. See on suunatud inimestele, kes teavad usust vähe või suhtuvad sellesse kriitiliselt, aga ka neile, kes otsivad usule kinnitust.

Seminari viiakse Saksamaa Evangeelses Kirikus, aga ka teistes kirikutes läbi juba üle 10 aasta ja see on osutunud väga julgustavaks kogemuseks, kuidas koguduse väljapoole suunatud misjonitöö võib teostuda ka koolitusprogrammi läbi. Eestis on seminar kasutusel 2002. aastast, seda on rakendatud rohkem kui 10 koguduses ja ettevalmistuse seminari läbiviimiseks on saanud üle 40 inimese.

Täiendkoolituse teemad: – seminari kontseptsioon ja motivatsioon; – teoloogilised põhiküsimused; – seminariosade põhjalik tutvustamine; – seminari materjalide kasutamine; – seminar kui abivahend koguduse ülesehitamiseks: eel- ja järeltöö.

Koolituse maksumus on 150 kr (ööbimine, toitlustamine, materjalid (koopiad, CD-ROM))

Info ja registreerimine UI tel 611 7401 või e-post ui@eelk.ee  (Kadri Lääs).