Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Usalduse palverännak Pärnusse 5.–7. maini

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Paljude aastate jooksul on Eesti ja Läti noored käinud Taizés. See väike kokkutulek on üks etapp Balti riikide maapealses usalduse palverännakus.

Kokkutulekul Pärnus palvetatakse koos teiste noortega, elatakse Pärnus ja selle ümbruskonna peredes, kohtutakse kohalike kristlastega ja avastatakse lootuse märke.

5. mai kl 17 Saabumine 20.30 Õhtupalvus

Registreerimine: võtke ühendust Laste- ja Noorsootöö Ühendusega,  e-aadress: lny@eelk.ee, tel +372 627 7377. Märkida oma nimi, vanus, e-post, tel nr, erivajadused, kiriklik kuuluvus.

Majutus: otsime peresid, kes pakuksid majutust. Sellegipoolest võtke kaasa magamiskott ja olge valmis põrandal magama! Kui teil on Pärnus olemas oma majutus, teatage sellest registreerimisel.

Kulud: 150 krooni (10 eurot) inimese kohta katab nädalavahetuse kulud; kandke see Pärnu Eliisabeti koguduse kontole Ühispangas 10902000838001 märgusõnaga «Noorte kokkutulek 05.-07.06».

Ettevalmistus palvusteks: kui tunnete Taizé muusikat ja oskate mängida mõnda pilli, siis võtke kaasa muusikainstrument.

Töörühm: kui olete palverühma juht, teete mõnda sotsiaaltööd või soovite midagi muud teistega jagada, siis võtke ühendust LNÜst Mari-Ann Oviiriga.

Reis: eribusse Pärnusse ei tule, liinibussi aegu võib vaadata aadressilt http://www.bussireisid.ee/

Kui te siiski soovite organiseerida oma grupibussi, siis informeerige Laste- ja Noorsootöö Ühendust. Planeerige oma saabumine kl 17 ja 18 vahele.