Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Tugikoguduste ideepäev

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Misjonikeskuses Tallinnas Tehnika 115 peetakse laupäeval, 19. oktoobril kell 11–18 tugikoguduste ideepäeva.
Päeva peateemaks on käsitööringi või käsitööpäeva korraldamine koguduses.
Käsitööde meisterdamine ja müük nt jõululaadal on üks traditsioonilisi viise vahendite kogumiseks välismisjoni toetuseks. Samas võib seda võtta kui misjonitööd, madala künnise viisi uute inimeste kaasamiseks kogudusse.
Õpime koos, kuidas muuta tühjad kohvipakid rahakottideks, papist munakarbid süüteroosideks, nööbid ja heegelniidi kaelakeeks, pajuvitsad ingliteks. Too kaasa oma ideid ja kogemusi teistele jagamiseks!
Lisaks kuuleme uudiseid perekond Keskinenilt Peterburist, arutame misjonireisi korraldamist Siberisse Ülem-Suetuki eestlaste juurde 2014. aastal ja peame plaani, kuidas reisiraha koguda; palvetame misjonitöö eest meie kogudustes ja välismaal.
Päeva lõpetame umbes kell 17–18 Tallinna Siselinna kalmistul (bussijaama lähistel), kus korrastame esimese eesti soost välismisjonäri Hans Tiismanni hauaplatsi ja tutvume tema muljetavaldava elukäiguga.
Kaasa tasub võtta võimalusel mõni tühi munakarp või kohvipakk ning 2 eurot lõunasöögiks. Osalemisest teatada hiljemalt 15. oktoobril tel 5621 7575 (Kirsti) või kirsti.malmi@eelk.ee.