Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Tartu Pauluse raamatupood on kolinud

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Tartu Pauluse koguduse kristlikku kirjandust müüv raamatupood on laupäevast, 7. novembrist avatud uuel aadressil.
Seoses kiriku tiibhoone remondiga on koguduse kristlik raamatupood, kus müüakse ka kristlikku sümboolikat, kolinud üle tee kiriku vastu Sodiaagi kohviku kõrvale ja jääb sinna umbes kümneks kuuks ehk kiriku remondi lõpuni. Pood on tööpäeviti avatud kell 10–18 ja laupäeviti kell 10–14.
Poes müügil oleva kirjanduse valik on päris suur. Raamatupoe juhataja Merike Uudami (fotol) sõnul lähevad müügiks hästi Osvald Tärgi jutluseraamatud. Aga huvitavat leiab siit poest kindlasti iga ostja, näiteks on müügil Saaremaa evangelisti Ilse Katveli «Saaremaa ärkamise lugu», John Stotti raamat «Elav kirik», mis kirjeldab eluaegse pastori nägemusi sügavate juurtega kristlikust kogudusest.
Hästi on kaubaks läinud Kaljo Raidi raamat «Jah, Issand» ning tema ja Marje Singi esituses CD «Mullatükk». Rikkalikust plaadivalikust leiab muusikat mitmele maitsele, näiteks noortebändi neljanda täispika stuudioalbumi «Nähtamatu».
Hiljuti aga jõudis müüki Kristin Aavakivi raamat «Süda Itaaliast», kus autor küsib elu mõtte järele esimese eestlasena, kellel on siiratud süda. See on lugu kõigist inimestest, kes Kristinit tema elu dramaatilistel hetkedel on saatnud, piiride- ja rahvusteülesest koostööst, inimlikkusest ja soojusest.
Praegu on osa Allika kirjastuse väljaandel ilmunud raamatuid saadaval soodushinnaga. See on suurepärane võimalus teha peatselt saabuvateks jõuludeks hea kingitus endale või sõbrale.
Igal juhul tasub siia sisse astuda, sest viis aastat raamatupoodi juhatanud Merike Uudam ütleb: «Me armastame seda poodi väsimatult.»