Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Stipendiumikonkurss

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Tartu Kultuurkapital kuulutab välja Herbert Kuurme mälestusfondi stipendiumikonkursi, taotluste esitamise tähtaeg on 22. juuni.
Stipendiumi suurus on 650 eurot ning sellele saavad kandideerida ülikoolide usuteaduskondade üliõpilased või usuteaduskondade lõpetajad, kes on ennast  näidanud vaimulikuna vähemalt 2–3 aastat pühendunult kohaliku koguduse tegevuses. Heaks eelduseks on oskus koguduses ja kogukonnas ära kuulata inimesi, olla hea suhtleja ning tegeleda enesetäiendamisega.
Kandideerimiseks esitada elektrooniline taotlus Tartu Kultuurkapitali kodulehekülje www.kultuurkapital.ee kaudu, millele lisada CV ja  lühiessee teemal «Minu osa koguduses ja kogukonnas» (0,5–1 lk). Võib lisada ka soovituse(d).
Herbert Kuurme (13.07.1911–16.04.2005) oli legendaarne Põltsamaa kirikuõpetaja, kelle  mälestusfond asutati 2006. aastal eesmärgiga motiveerida noorte vaimulike tegevust ja toetada teoloogia eriala üliõpilaste õpinguid.  Info: Anne Evrecht, SA Tartu Kultuurkapital juhataja, tel 744 1500, kultuurkapital@raad.tartu.ee