Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Ristimisteemaline fotokonkurss «Uue elu allikale»

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Peapiiskop Andres Põder kuulutas 1. nelipühal Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus välja ristimisteemalise fotokonkursi.

Fotode esitamise tähtaeg on 30. september 2008.
Fotod võib saata postiga või elektrooniliselt A4 formaadis märksõnaga varustatult, lisades sama märksõnaga kinnise ümbriku autori nime, vanuse ja kontaktandmetega EELK Konsistooriumi kantseleisse aadressil Kiriku plats 3, 10130 Tallinn või fotokonkurss@eelk.ee.
Pilte võib konkursile esitada ainult autor ise. Iga osaleja võib esitada kuni kolm fotot või kuni kolmest fotost koosneva seeria.
Fotosid hindab peapiiskopi poolt moodustatud hindamiskomisjon, tulemused avaldatakse ajakirjanduses. Fotode hindamise võimalus antakse ka vaatajaskonnale koos vaatajapreemia väljaandmisega. Fotosid hinnatakse kahes kategoorias: I – noorem kategooria (vanus kuni 16 a kaasa arvatud) ja II – vanem kategooria (vanus alates 17 a). Preemiafondiks on 8000 krooni, mis jagatakse välja vastavalt žürii otsusele. Välja antakse ka eripreemiad ja meened. Lisaks tunnustatakse parimate tööde autoreid nende töödest koostatud näitusega ning fotode avaldamisega ajalehes Eesti Kirik. Tunnustamine ja näituse avamine toimub 1. advendipühapäeval Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus.
Peapiiskop Andres Põder soovib kõigile aktiivset ja õnnistusrikast osavõttu: «Ristimine on uue sünni päevaks aga igale ristitavale – sündimiseks ülevalt, Jumala riiki. See on suur rõõmupäev, mida on põhjust meenutada ja väärtustada. Ristimine on Jumala armu jäljeks hinges, mälus ja elus – aidaku ka kaunid fotod seda teadvustada ja seeläbi tugevdada meie usaldust Jumala vastu.»
Konkursi täpsemad tingimused avaldatakse 21. mai Eesti Kirikus.
EK