Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Perekeskus kutsub infotundi

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

EELK perekeskus kutsub huvilisi infotundi 24. septembril kell 15–17 Puuetega Inimeste Koja saali (Endla 59) Tallinnas.
Jaanuaris avas oma uksed luteri kiriku esimene perekeskus Tallinnas, veebruaris algas vastuvõtt ka Harku vallas. Infotunnil räägitakse, kuidas perekeskusel läinud on, tutvustatakse meeskonna liikmeid ning lähituleviku plaane. Ühtlasi pakutakse võimalust kuulata kolme teemakohast ettekannet. Perekeskuses pakutakse vähekindlustatutele tasuta psühholoogilist nõustamist, tegeletakse kristliku nõustamise ja hingehoiuteenusega.
Perekeskuse juhataja Pia Ruotsala teeb kokkuvõtte sellest, kes on keskuse kliendid, milliste muredega ja kust nad tulevad. Vabatahtlik perenõustaja Lii Lilleoja teeb ettekande teemal «Lasteaialapse häiriva käitumise erinevad põhjused» ja Pille Kolosov räägib sellest, kust tuleb koolistress ja kuidas sellega toime tulla. Anneli Nuutinen tutvustab hingehoiuteraapiat ning arutleb selle üle, kas see sobib ka mittekristlastele.
Pia Ruotsala jagab infot kahe septembris algava grupi – noorte paaride ja tüdrukute grupi – kohta. Nimelt kutsub perekeskus 14–17aastaseid tüdrukuid tasuta gruppi, mille eesmärgiks on toetada raskest peretaustast pärit ja traumaatilisi kogemusi omavate tüdrukute kasvu ja arengut nii, et pere probleemid ei korduks põlvest põlve. Koos tüdrukutega arutatakse naiseks kasvamise rõõme ja muresid, kuidas kasvada iseendaks ja milline on hea enesehinnang, milline on minu minapilt ja kuidas tulla suhtlemisel toime teistega. Grupp koguneb perekeskuse ruumides (Lastekodu tn 6a) kell 18 iga kuu esimesel neljapäeval alates oktoobrist.
Info perekeskuse kodulehel www.perekeskus.eu ja Facebookist (EELK Perekeskus) ning telefonitsi Pia Ruotsalalt. Infotund on eelregistreerimisega: http://perekeskus.eu/event/tallinna-uldine-infotund/