Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

«Lapsele oma jõulukingitus»

/ Autor: / Rubriik: Arvamus / Number:  /

Eesti Kristlik Televisoon korraldab kolmandat aastat heategevuskampaaniat «Lapsele oma jõulukingitus».

Kahel aastal oleme teinud jõulukingitused Väikemõisa lastekodu, Tallinna erivajadustega lasteaia ja Haapsalu väikelastekodu lastele. Viimases elavad nii füüsilise kui ka vaimse puudega lapsed.

Kingitust tehes oleme silmas pidanud konkreetse lapse vajadusi, sugu ja vanust. Nii ongi kahe aasta jooksul valminud 200 jõulupakki, millest lapsed võisid tõeliselt rõõmu tunda.

Meie headeks partneriteks on olnud Eesti Joonisfilm, Eesti Piibliselts, Rekato, Balti Sepik, kauplus Hinnapomm, paljud kogudused ja eraisikud.

Tänavu jõuludeks teeme kingitused Ridala vallas elavatele puudustkannatavate perede lastele, ikka silmas pidades konkreetse lapse vajadusi ja soove. Peredega aitab ühendust võtta Ridala valla sotsiaaltöötaja.

Kokku on 35 last vanuses 11 kuud kuni 18 aastat, nende hulgas erivajadustega lapsed. Siinkohal kutsun üles kõiki, kel südames soov aidata, ühinema meie heategevusprojektiga.

Oodatud on arendavad mänguasjad, kunstitarbed, raamatud, laste ja imikute riided ja jalatsid, ka igapäevased olmetarbed. Võib teha ka rahalise annetuse märgusõna «heategevus» all Eesti Kristliku Televisooni kontole 10052039358004 SEB Eesti Ühispangas. Meiega on praeguseks liitunud Rekato, Joonisfilm, EELK Kaarli koguduse lasteaed ja teised lahked annetajad.

Tagasiside heategevuskampaaniast meie kodulehel www.ektv.ee

Kingitused toimetame peredesse 16. detsembriks.

Info: piret@ektv.ee , tel 514 5197, 628 4471.

Ette tänades Kristliku TV peatoimetaja

Piret Toomvap-Schönberg