Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kutse loengule

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Neljapäeval, 3. novembril algusega kell 10.10 on Haabersti päevakeskuses Tallinnas (Õismäe tee 24) praost Jaan Tammsalu loeng.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov ütleb, et kuigi Haabersti linnaosas oma kirikut ei ole, siis Tallinna Jaani kogudus ja Haabersti päevakeskus toovad kiriku koju kätte. Oktoobris algas Haabersti päevakeskuses uus loengusari „Hoolt kanda ka hinge eest“, kus Tallinna Jaani koguduse õpetaja praost Jaan Tammsalu kõneleb, kuidas on võimalik oma hinge eest hoolt kanda. Loeng toimub regulaarselt kaks korda kuus neljapäeviti ja kestab tund aega.

Loengute näol on tegemist mõtisklusega erinevatel teemadel, näiteks kümnest käsust, Meie Isa palvest, aga ka teistest teemadest, mis on olnud meie esivanemate jaoks enam kui pooltuhat aastat väga olulised. Lisaks sellest, mis aitab väga keerulistel ning äreval ajal säilitada rahu ja lootust, kirjutab Pealinn.

Loengusari on osalejatele tasuta. Järgmine loeng on 17. novembril kell 10.10. Loengud on eesti keeles ning toimuvad huviliste olemasolul kevadeni.

Loengusarja korraldab EELK Tallinna Jaani kogudus ning ettevõtmist toetab Haabersti päevakeskus.