Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kuidas ennetada HIVi?

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Veebruarist maini toimub Usuteaduse Instituudis koolitus HIVi ennetustööst ning haigete nõustamisest koguduse kontekstis. Koolitus toimub neljas plokis veebruarist maini iga kuu kahel päeval. Esimene koolitus on juba 15.–16. veebruaril, esitatakse põhifaktid HIVi ja AIDSi kohta, selle levikust Eestis ja maailmas.
Koolitusele on oodatud kirikute ja koguduste töötegijad, diakooniatöö tegijad, sotsiaaltöötajad ja ka õpetajad. Kursuste käigus käsitletakse HIVi ennetustöö meetodeid ja hingehoiu põhitõdesid, kuid kuna HIViga seonduv probleemidering Eestis on mitmetahuline, tutvuvad kursustel osalejad valdkondadega, millega kursis olemine tuleb kasuks ka väljaspool otsest seost HIV/AIDSi temaatikaga.
Erialaspetsialistid tutvustavad uimastisõltuvusega kaasnevaid psühholoogilisi probleeme, käsitletakse häbimärgistamise küsimust ning kriisinõustamisega ja nõustaja läbipõlemise ohuga seonduvat.
Koolituse hind on 400 krooni, see sisaldab lõunasööke ja kohvipause. Osalejad, kes vajavad koolituse ajal majutust Tallinnas, saavad ööbida Usuteaduse Instituudi külalistetubades.
Lähem info ja registreerumine tel 611 7404, 5349 0169 või aadressil anneburghardt@gmail.com.
EK