Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kristlik suurüritus tulekul

/ Autor: / Rubriik: Määratlemata / Number:  /

Tallinnas Kalevi spordihallis leiab peagi aset kristlikke konfessioone ja kogudusi ühendav konverents «Grace 2008». Ürituse korraldab Crescendo Eesti.
3. ja 4. oktoobril oodatakse spordihalli tuhandeid Jumalat igatsevaid inimesi. Möödunud aastal, kui üritus toimus esimest korda, oli osalejaid 3000. Konverentsi peateemaks on «Üks maailm, üks missioon, üks kutsumus» ja eesmärgiks innustada inimesi Jumalat teenima. Oma mõtteid jagavad tuntud soome evangelist Kalevi Lehtinen (fotol), pastor Ian Fisher Austraaliast ja Valguse Tee vabakoguduse abipastor Allan Kroll Eestist.
Evangelist pastor Kalevi Lehtinen on tuntud kõneleja, kes tuli usu juurde 16aastase kooliõpilasena, õppis Helsingi ülikoolis teoloogiat ja pühitseti kirikuõpetajaks 1964. aastal. Ta on läbinud organisatsioonis Campus Crusade for Christin (tuntakse Eestis Agape nime all) töötegijakoolituse ja olnud kümme aastat samas Euroopa töö juhataja.
Kahe päeva jooksul kuuleb palju muusikat: teenivad ülistusmeeskoor Austraaliast, Oslo gospelkoor, Todd Davidsoni ansambel Ameerikast jt.
Pileteid saab alates tänasest osta Piletilevi ja Statoili müügipunktidest. Sooduspiletid on müügil 20. septembrini, ühe päeva pilet maksab 249 ja kahe päeva pilet 349 krooni.

Rita Puidet