Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kiri lugejale

/ Autor: / Rubriik: Arvamus, Uudised / Number:  /

Toimetus on südamest tänulik kõigile  heldetele inimestele, kes on ajalehe väljaandmist lisaks tavapärasele lehetellimusele rahaliselt toetanud. Kuuldes, kui suurtes võlgades on firmad ja erakonnadki, saame öelda, et oleme oma piskuga suutnud võlgadeta elada.
Meie hulgas on aga inimesi ja riigiasutusigi, kes tahaksid tellida lehte, kuid majanduslikult seda endale lubada ei saa. Kas oleks võimalik, et me kõik ühiselt avaksime õnnepanga, kuhu saab teha annetusi, ning kogunenud raha eest vormistaksime teistele jõulukingiks Eesti Kiriku? SA Ajaleht Eesti Kirik arve on 221020430989. Juba praegu saame toimetusepoolse kingitusena vormistada 2–3 tellimust, aga selleks peaksid inimesed teada andma oma soovist saada tasuta lehte 2010. aastaks.
Eesti Kirik on kooskõlas EELK arengukavaga püüdnud ajaga sammu pidada. Augustis sai paberkandja uue kuue selga, nüüd on värske väljanägemisega ka meie koduleht Internetis aadressil www.eestikirik.ee. Virtuaalne meedia annab palju uusi võimalusi.
Nii kuulutasime kodulehel välja, et 8.–13. detsembrini Eesti Kiriku aastatellimuse vormistanute vahel loosime auhinna, milleks on Crescendo poolt korraldatud Tõnis Mägi ja Vox Clamantise kontsert 20. detsembril Tallinna Jaani kirikus. Võitjad on Anne Ferschel Iisakust, Sirje Võsa Viljandist, Tõnu Lend Hageri kogudusest ja Martin Kupp Rakverest.
Jõulud on tulekul, ootuse asemel kiirustatakse. Toimetuse rahvas tahab jõulureedeks selle aasta viimase lehe trükki saata. «Ilusa jõulukingi» tegi meile pühadeks aga Eesti Energia, kes teatas, et reedel, 18. detsembril jätavad nad meid terveks tööpäevaks hooldus- ja remonditööde tõttu vooluta. Vabandan juba ette kõigi tellijate ees – kui leht õigel ajal postkasti ei jõua, siis teate, mis põhjusel.
Soovin teile häid tegusid ja mõtteid täis jõuluaega!

Sirje Semm