Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kingi vabariigile vaimulik viis ehk VVV

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Eesti Kirikute Nõukogu korraldab lauluvõistluse «Vaimulik viis vabariigile» ehk VVV, mille eesmärgiks on leida laule, mis kõneleksid isamaa-austusest ja -armastusest läbi kristliku usu ja maailmavaate ning annaksid kogu rahva aatelisusele elujõudu.
Heliloojatel on võimalus anonüümselt võistlusele esitada ühehäälseid laule koos tekstiga. Kui laule esitatakse rohkem kui 20, siis teeb žürii poolt volitatud komisjon esmase valiku.
Esitatud laulud antakse anonüümse materjalina korraldaja poolt valitud muusikutele (esmaesitajatele), kes valmistavad neist kammerettekanded. Paremad laulud arranžeeritakse, kirjastatakse ja kantakse ette Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud jumalateenistusel 24. veebruaril 2018 Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus. Võitjatele on ette nähtud rahaline preemia.
Laul esitatakse paberkandjal aadressil Eesti Kirikute Nõukogu, Tehnika 115, Tallinn 10139. Saadetis ei tohi kanda hilisemat postitemplit kui 1. november 2016. Juurde tuleb lisada suletud ümbrik autori nime ja kontaktidega. Ümbrikule tuleb kirjutada märksõna, mille järgi autor saab ennast identifitseerida.
Laulud, mis ei ole esitatud anonüümselt või millel ei ole kaasas nimetatud ümbrikku, diskvalifitseeritakse. Kõik võistlusel osalevad autorid on automaatselt osalised stipendiumikonkursis.
Võitjate preemiad makstakse välja stipendiumitena.

Info Eesti Kirikute Nõukogu kodulehel www.ekn.ee.