Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Iisaku kiriku remondi toetuseks

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

iisakuTänu Jumalale ja heatahtlikele annetajatele sai Iisaku kiriku kellatorn detsembris 2016 uue kauni katte. Töid teostas Scandec Ehituse OÜ. Tööde maksumus oli 53 778 eurot, sellest 40 000 laekus toetusi PRIA-lt. Suur ja südamlik tänu kõigile headele abilistele! Õnnistagu ja varjaku teid kõigeväeline ja armuline Jumal – Isa, Poeg ja Püha Vaim.
Loodame, et kauni kellatorni kõrval saab peagi korda ka kellatorni välisfassaad, kuna kasutada on võimalik samu ehitustellinguid. Seoses sellega on võimalik hulga kulutusi kokku hoida.
Iisaku kiriku kellatorni välisfassaadi restaureerimistööde (seinte survepesu, krohviparandused, värvimine, uute aknaplekkide ja seinte katteplekkide paigaldamine jne) maksumus on 25 016 eurot. Iisaku vallavalitsus ja volikogu toetavad remonditöid 10 000 euroga, kogudusel tuleb aga leida puuduolevad 15 000 eurot.
Julgeme seegi kord alandlikult pöörduda abipalvega teie poole, head inimesed, kodukandist ja kaugemalt. Palun toetage oma kodukirikut ja tehke annetus oma võimaluste piires.
Ülekandeid saab teha Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Iisaku koguduse kontole EE312200221010947495 Swedpankis. Märgusõna „Kellatorni välisfassaad“.
Jääme lootma inimeste mõistvale suhtumisele ja heatahtlikele annetustele. Jumala õnnistust ja rahu soovides
Avo Kiir, koguduse õpetaja
Anne Ferschel, juhatuse esimees