Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Elagu meie Ants – juba 48!

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOn kadestamisväärne, kuidas õpetaja Ants Tooming on jätnud tõsise jälje Kolga-Jaani inimeste südameisse. Vaiksel ja viisakal moel pöörduti minu poole, et laiemale ringile anda austust ühele tõsisele Jumala otsijale ja toredale hingekarjasele. Mis seal salata, ka käesoleva õnnitlusloo ridade kirjutajale on olnud hetked koos nüüdse Tartu Peetri koguduse õpetajaga rikastavad ja motiveerivad.
Soovime südamest Sulle ja Su perekonnale jätkuvalt tugevat tervist, taevase Isa hoidmist Tema peopesa kumeruses ja jätkuvat villemreimanlikku visadust seista aadete ja kompromissitu mõtteselguse ning meelepuhtuse teenistuses!
Täname Sind, kallis õpetaja, hiljutise toreda V. Reimani päeva organiseerimise eest Kolga-Jaanis 2. juunil (fotol). Eestpalves mõtleme ka sellele tohutule tööle ja algatusele rajada Tartus oma koguduse kristlik kool. Jälgime siit Võrtsjärve põhjakaldalt südamete põksudes Sinu tegemisi, et saata palveis Sulle ingleid, rahu ja rõõmu! Me elame rohkem eeskuju kui mõistuse järgi!
Tänulik Kolga-Jaani kogudus ja õpetaja Peeter Parts