Eesti Kirik nr. 40 saate lugeda veel

1.lk

Anna-Liisa Vaher. Kes on nagu jumal. (29. septembril tähistatakse peaingel Miikaeli ja kõigi inglite päeva, mis on meie rahvale tuntud rohkem mihklipäevana.)

 

2.lk

Tiiu Pikkur. Kaplanid  hakkavad rahutagajaid toetama. (12.–17. septembrini Tallinnas toimunud täienduskoolitusel õppisid kaitseväe kaplanid välisoperatsioonidel osalevate kaitseväelaste toetamist.)

Karin Berg,Tallinna Rootsi-Mihkli kiriku sekretär. Organist Lattiku edukas esinemine

Toomas Nigola. Lätis luuakse politseikaplanaati

 

3.lk

Liina Raudvassar. Issanda ees ühise meeskonnana. (Paljude jaoks oodatud aasta sündmus, 23.–24. septembrini Pärnu Agape keskuses toimunud Eesti kristlik juhtimiskonverents vaagis tänavu teemat «Juht ja meeskond» erinevatest aspektidest lähtuvalt.)

Marju Raabe. EELK saab oma vapi ja lipu

Meeli Pärtelpoeg. Tartu Teoloogia Akadeemia pakub koolitust

 

4.lk

Liina Raudvassar. Kogemuseni läbi tegevuse. (Pilistvere ajaloolises pastoraadis olid 9.–10. septembrini koos meie koguduste laste- ja noortetöö juhid, et ammutada kogemusi ja ideid muutmaks oma töö tulemuslikumaks.)

Lehte Ilves. Haapsalu ja Ridala kogudus käisid Peterburi eestlastel külas

Sirje Semm. Jagatud rõõm on mitmekordne. (Otepää koguduse esindus käis Soomes, et jagada Vihti sõpruskoguduse rõõmu uuenenud kogudusekeskuse üle Nummelas.)

 

5.lk

Kristel Neitsov. Mees, kellele on tähtis Sõna. (Tänaõhtuse kontserdiga Rakvere õigeusu kirikus lõpeb Rakvere Arvo Pärdi festival, mille helilooja 70. sünnipäeva puhul on korraldanud Eesti Filharmoonia Kammerkoor koostöös Eesti Kontserdi ning Rakvere ja Paide linnavalitsusega.)

Sirje Semm. Avasüli Ameerikas, 9. (järjejutt)

 

6.lk

Jaan Lahe, Usuteaduse Instituudi õppejõud. Ärgu lakaku otsija otsimast. (Mõni aeg tagasi ilmus Johannes Esto Ühingu väljaandena Uku Masingu tõlge Tooma evangeeliumist. Jaan Lahe tutvustab seda evangeeliumi Eesti Kiriku lugejatele.)