Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Argipäevast taeva poole

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Jaan Tammsalu mõtted on kirja pandud raamatusse. Raamatut saab ette tellida, see ilmub 17. oktoobril. Esitlus on Tallinna Jaani kirikus 27. oktoobril kell 17.30. Raamatu annab välja kirjastus Hea Lugu. Raamatu tutvustuseks kirjutatakse kirjastuse kodulehel järgmist.

Üks hea hing nimetas kord kirikuõpetaja Jaan Tammsalu trepikäsipuuks, millele toetudes on hea läbida maist murede rägastikku ja liikuda taeva poole. Praeguses liigestest lahti ajas leidub liiga palju ebakindlust ja hirmu, aga ka eksitavat pealiskaudsust ja minnalaskmist, asjatut rapsimist. Vaimulik on kuulanud ja näinud paljude inimeste lugematuid hädasid ja võimalusel aidanud leida väljapääsuteed. Siin raamatu kaante vahel pakub ta essentsi neist kogemustest – mõtteainet ja äratundmist ehk nii mõnelegi. 

Raamatu lood on ilmunud Tallinna Jaani kiriku ja koguduse Facebooki lehel ning pälvinud sooja vastuvõtu. Katkend raamatust: „Me aeg-ajalt kipume unustama, et oleme siin ainult läbisõidul. Seal, kuhu oleme teel, ei vaja me mitte midagi neist asjadest, mis meil on, välja arvatud siit lahkumisel mõnda riideeset ja kingapaari. Vaid niipaljukest pannakse meile siit kaasa. Oh, oleks meil tarkust taibata enne kui hilja, et vajame väga vähe!“