Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Esileht »

Viimsi kogudus valis nõukogu liikmed

16.01.2008 | | Rubriik: Esileht

Pühapäeval, 13. jaanuaril toimus Viimsi koguduses täiskogu koosolek ja valiti koguduse nõukogu.

Viimsi koguduse hooldajaõpetaja praost Jaan Tammsalu sõnul läks valimine kenasti ning Viimsi Püha Jaakobi kogudus sai endale uue nõukogu. «Liikmeteks valiti hingega kiriku ehituse ja koguduse juures olevad isikud,» avaldas Tammsalu tulemuste üle heameelt.
Kümnele kohale esitati 14 kandidaati, valituks osutusid Helen Jõudna, Mari-Ann Kelam, Tunne Kelam, Jaanus Lember, Ants Lindeman, Holger Oidjärv, Eha Ristoja, Vello Vallaste, Mihkel Villand, Lembo Võõsa.
«Mul on väga hea meel kõigi nende inimeste üle, kes olid valmis nõukogusse kandideerima. Igaüks neist oli valmis andma oma panuse selle noore koguduse töösse. Enamik neist inimestest on oma senise tegevusega, ka pidevalt jumalateenistusel osalemisega, juba selgelt tõestanud, et nad hoolivad kirikust ja kogudusest,» märkis Tammsalu ning lisas, et kui detsember oli Viimsi uuele kirikule paljude ilusate kontsertide ja väga rahvarohkete jumalateenistuste kuu, siis aasta on alanud koguduses väga positiivselt ja lootusrikkalt. «Vastvalitud nõukogu liikmete üksmeelne arvamus oli, et nõukogu ei taha jääda juhatuse kõrval vaid kord aastas hääletamiseks kokkutulevaks organiks.»

Merje Mänd

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)