Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Vaim ja vägi kohtuvad Põltsamaal noortepäevadel

08.02.2012 | | Rubriik: Teated


10.–12. veebruarini Põltsamaal toimuvad noortepäevad kannavad juba 15. järjekorranumbrit ja on seekord saanud pealkirjaks «Nähtamatu».
Meid ei mõjuta elus ainult nähtavad asjad, vaid ka nähtamatud nagu vaim ja vägi. Sellest mõtiskleb noortepäevadel koguduse õpetaja Markus Haamer. Varjatud mõjutajad on teemaks ka seminaril, kuhu tulevad külla vaimulikud Urmas Nagel Räpinast, Andrus Mõttus Kambjast, Allan Praats Viljandist ja soome misjonär Sakari Seppälä Tartust.
Noorteüritustele omaselt kuuleb ohtralt muusikat ja tehakse mõndagi huvitavat, näiteks toimub superstaari võistlus. Töötoas tutvutakse Itaalia köögikunstiga. Muidugi kuulub programmi jumalasõna ja noortele suunatud Emmause missa. Et kõigest osa saada, tuleb lihtsalt Põltsamaale minna.
Laupäeval kiriklas toimuv traditsiooniline noortejuhtide ja vaimulike seminar-ümarlaud pakub võimalust vahetada kogemusi kiriku noorsootööst Soomes ja Eestis. Sinna oodatakse juhte mõtlema ning arutlema teemadel, missugused on varjatud mõjutajad, mis kujundavad kiriku kui organisatsiooni noorsootööd ja kas need muutuvad ajas. Samuti arutletakse teemal, kuidas julgustada noori olema kristlane ja teenima ühiskonda. Lektoriteks Sakari ja Riikka Seppälä Soomest.
Hinnakiri, registreerimine ja info kodulehel www.allikal.com.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)