Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Vaikuse ja palve päevad vaimulikele

22.02.2010 | | Rubriik: Teated

Ühendus Naised Teoloogias korraldab vaimulikele retriidi, mille motoks on «Mina annan teile hingamise…» (Mt 11:28).
Eri aegadel ja erinevates kohtades toimuvad vaimulikele suunatud retriidid, mille eesmärgiks on olla vaikuses ja palves, koguda ja taastada vaimuliku töös vajaminevaid jõuvarusid ning saada algteadmisi retriidist. Palume osalejatel korraldada oma elu nii, et retriidi ajal on mobiiltelefon välja lülitatud.
I retriit toimub 17.–19. märtsini Läänemaal Altmõisas (www.altmoisa.ee ) ja selle viivad läbi Kristel Põder, Urmas Nagel, Heino Nurk jt.
Algus esimesel päeval kl 18, orienteeriv lõpp kolmandal päeval kl 15. Kohtade arv on piiratud. Osavõtutasu ei ole, täispansion; osaleja kanda on sõidukulud.
Registreerumine 12. märtsiks: Kadri Lääs, ÜNT juhatuse sekretär, e-post kadri.laas@eelk.ee või tel 611 7401, 5698 2420.
Palve ja soovitus: loe läbi Anselm Grüni raamat «Vaikimisest» (Johannes Esto Ühing 2009, vt http://www.johannes.ee/kirjastus/book.php?code=82) ; saada oma ootused retriidile ja kui on, siis ülevaade varasematest kokkupuudetest retriidiga 12. märtsiks Kristel Põderile e-posti aadressil magnoolia@gmail.com; võta kaasa soojad ja mõnusad õues jalutamise riided-jalanõud, binokkel (Matsalu laht…) ja saunatarbed.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)