Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Usk ja Valgus valmistumas advendiajaks

14.11.2008 | | Rubriik: Online artiklid

 

 

 

Erivajadustega inimeste ja nende lähedaste liikumine Usk ja Valgus on ikka kokku saanud kord kuus ühisteks ettevõtmisteks. Koos käidi ka suvel, viibiti toredas laagris ja kohtuti põnevate inimestega. Jagati omavahel rõõme ja muresid ning õpiti juurde uusi tarkusi paremaks toimetulemiseks.

Kuna peagi on lähenemas advendiaeg, siis on mõttedki juba suundumas ettepoole ja nimelt on üks tore ettevõtmine juba 6. detsembril. Sel päeval, nigulapäeval toimub Eesti Evangeelse Luterliku kiriku algatusel Viimsi Püha Jakobi kirikus Emmause missa, kuhu on väga oodatud erivajadustega inimesed, nende lähedased ja sõbrad. Jumalateenistus tõlgitakse ka viipekeelde. Jutluse ajal esitab lühinäidendi viie tuhande mehe söötmisest (Jh 16: 1-14) meie Usu ja Valguse rühm.

Sellel pühapäeval, 16. novembril kl 16 ootab Usk ja Valgus taas kokku oma liikmeid kogudusemajas, Kauba 5. Alustame näidendi ettevalmistustega, saame arutada ka kõike seda, mis vahepeal toimunud ja mis toimumas. Kaasa võib, nagu ikka, võtta veidi suupisteid ühiseks kehakinnitamiseks ning kindlasti loomevalmis ja rõõmus meel.

Katrin Keso-Vares

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)