Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Ühinenud Piibliseltside palvepäeva läkitus

30.04.2012 | | Rubriik: Online artiklid

Tänage Issandat, sest tema on hea,
sest tema heldus kestab igavesti!
Ps 118:29

Läkitus
Armsad kaaskristlased!
Tervitame teid Eesti Piibliseltsi nõukogu, juhatuse ja kaastööliste nimel Ühinenud Piibliseltside palvepäeva puhul!
Rahvuslike piibliseltside poolt 1946. aastal loodud Ühinenud Piibliseltside tegevusse on haaratud ligi 150 rahvuslikku piibliseltsi. Möödunud aastal levitasid piibliseltsid ligi 400 miljonit Piiblit, Uut Testamenti, evangeeliumi ja muud piibliosa. Pühakirja tervikuna või selle osi saab lugeda juba 2538 keeles, pooleli on ligi 900 piiblitõlkeprojekti. Oleme koos kaaskristlastega üle maailma Jumalale tänulikud tema sõna eest ja palvetame, et pühakiri võiks jõuda iga rahva, iga inimeseni.
Me näeme tänapäeva maailmas kannatusi, sõdu ja katastroofe. Paljud kristlased, nende hulgas ka piibliseltside kaastöölised, kannatavad tagakiusu all, vajades meie abi ja eestpalveid. Tänu piibliseltside ülemaailmsele koostööle saame toetada keerulistes olukordades tegutsevaid õdesid ja vendi.
Eesti Piibliselts on Ühinenud Piibliseltside liikmena saanud Jumala sõna teha kättesaadavaks oma rahva seas. Möödunud 20 aastale tagasi vaadates oleme südamest tänulikud, et olete piiblitööle nii oma toetuste kui ka eestpalvetega kaasa aidanud!
Tuleval aastal pühitseb Eesti Piibliselts oma 200. aastapäeva. Kahe sajandi pikkune tegevus ei ole mitte ainult eesõigus, vaid on ka vastutus ja kohustus tulevaste põlvede ees, et Jumala sõna tõlkimine ja levitamine ei lõpeks. Head piibliseltsi toetajad, täna kutsume teid jälle üles toetama Piibli tõlkimist ja levitamist, jätkuvalt vajab toetust ka projekt «Hõimurahvaste aeg». Siinkohal suur aitäh paljude toetuste eest möödunud aastal! Piiblitööd toetades on emakeelse pühakirja lugejaid järgmisel aastal veelgi rohkem.
Palve
Issand, meie Jumal, me täname Sind kõigi kristlaste eest üle kogu maailma, kes aitavad Sinu sõna tõlkida, trükkida ja levitada!
Me palume piibliseltside pärast kogu maailmas, et Sinu sõna tõlkimise ja levitamise töö veel rohkem kasvaks ja Sinu sõna igaüheni jõuaks. Me palume kõigi piibliseltside töötajate pärast. Julgusta ja kinnita neid, kes peavad Sinu sõna omamise ja levitamise pärast kannatama.
Me täname Sind, et võime Piiblit oma emakeeles lugeda.
Me täname Sind kõigi eest, kes selle töö pärast palvetavad, oma aega, energiat ja raha ohverdavad.
Õnnista jätkuvalt oma sõna levikut! Aamen.
Tiit Salumäe,
EPSi esimees
Jaan Bärenson,
EPSi peasekretär
Tallinn, 23. aprill 2012

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)