Esileht » Uudis » Uudised »

Tuleme kokku ühise kogudusena Lootuse festivalil

13.05.2009 | | Rubriik: Uudised

Taevaminemispühal, 21. mail on ühine palve- ja paastupäev.
Palume koos, et Eestimaa inimesed teadvustaksid – ka majanduslanguse ajal toob lootus Jumalale head lahendused. Palume, et tuhanded inimesed leiaksid isikliku suhte Jumalaga. Palume, et kristlikud kogudused saaksid äratatud ja julgustatud, et toimida oma jumaliku ülesande kõrgusel. Paastume nii, kuidas meie tervis ja isiklik olukord lubab (nt ei söö, ei vaata telerit, loeme Piiblit, palvetame koos).
Julgustame jätkuvalt palvetama festivali eest nii individuaalselt, koos kogudusega kui ka igal õhtul kell 22 peetava ühispalve ajal. Palun jälgige festivali palvevajadusi palvetoe telefonil 5662 5340.
Üle-eestiline ööpäevaringne palvekett 21.–28. maini ja festivali ajal. Palvekett koosneb 20minutilisest palveajast, mille jooksul samal ajal palvetavad korraga kaks inimest. Palveketis on veel vabu aegu, kui soovid liituda, siis küsi lisa Eenok Palmilt telefonil 515 9663 või e-posti aadressil pastor@kehrakogudus.ee.
Pühendumisteenistusel 28. mail kell 19 Saku Suurhallis palvetame koos eelseisva festivali eest ning pühendame end evangeeliumi kuulutamisele. Palvetame kõikide osalejate, abiliste ja hingehoidjate eest, samuti festivalile tulijate eest. Lisaks jutlusele saame sümfooniaorkestri saatel Jumalat ülistada koos 500liikmelise kooriga, solistideks on Kenno Leier ja Ekaterina Kroshchuk (Valgevene).
Lastefestivalil 30. mail kell 12 Saku Suurhallis etendatakse näidendit «Puzzle», programmis on klounid, mängud, muusika ja palju üllatusi.
Lõppenud on kunstikonkurss «Usk. Lootus. Armastus.», milles osales üle 400 noore kunstniku. Tööde näitus on üleval Tallinna metodisti kirikus. Pärast Lootuse festivali saab väljapanekuga kuni 1. novembrini tutvuda Oleviste kirikus.
Ootame pastoreid, vaimulikke töötegijaid ja abilisi supikööki. 5. märtsil avatud supiköök aadressil Kopli 100c pakub tasuta suppi neljal päeval nädalas. Lisaks toidule on hädasolijatel hingelised vajadused. Palume appi pastoreid ning hingehoidjaid, et saaksime igal lahtioleku päeval pakkuda inimestele tuge ja lootust ka vaimulikus plaanis. Lisaks vajame appi vabatahtlikke toitu jagama. Palume ühendust võtta Koit Läätsega (koit@ekklesia.ee või 503 8873).
Anneta festivali transpordiprojektile. Oleme väga tänulikud, kui olete valmis Lootuse festivali transpordiprojektile õla alla panema. Teie toetus läheb sihtannetusena bussikulude katteks.
Loe ka Eesti Kirik küsib.

Allikas: Lootuse festivali pressibüroo

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)