Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Toetusfond kuulutab välja avaliku konkursi

17.04.2013 | | Rubriik: Teated

SA EELK Toetusfond kuulutab välja toetuste taotlusvooru luteri koguduste osaluse ja võimekuse suurendamiseks kogukonnatöös.
Eelkõige toetatakse a) koguduste koostööd kogukonnaga ja kogukonna elujõudu suurendavate tegevuste või sündmuste läbiviimist; b) koguduste kultuuriloolise tähenduse ja ajaloopärandi kasutamist koostöö võimendamiseks, sellega seotud materjalide kogumist ja avalikustamist; c) kristlikel väärtustel põhinevate kogukonnateenuste ja kogukonna omaalgatuste arendamist, sh idufirma initsiatiivi.
Taotlusi esitavad kogudused peavad kaasama partneriks vähemalt ühe kogukonna liikmete poolt asutatud mittetulundusühingu, sihtasutuse või seltsingu. Taotluse piirmäär ühe toetuse kohta on kuni 5000 eurot. Toetuse taotleja omafinantseering peab olema vähemalt 20%, mis lisandub taotletavale toetusele. Toetuse kasutamise periood on kuni 10 kuud, mille jooksul taotlus peab olema ellu viidud.
Taotlused esitada toetusfondile hiljemalt 21. maiks. Infot toetuse taotlemise tingimuste kohta saab fondi juhatajalt Jaan Tammsalult (jaan.tammsalu@eelk.ee).

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)