Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Tere tulemast laste talvelaagrisse!

02.03.2009 | | Rubriik: Online artiklid

 

 

Kuigi talve selgroog on juba murtud ja looduses võib märgata esimesi kevademärke, on veel kalendrikevade alguseni paar nädalat aega. Seega on viimane aeg võtta osa veel mõnest toredast talveüritusest.

Üks võimalus selleks on laste kristlik talvelaager Pühas 6.-7.märtsil. Eelkõige on laagrisse oodatud Kuressaare, Kaarma, Püha ja Valjala pühapäevakoolide lapsed. Et aga igal aastal on osalenud meie laagrites ka lapsi, kes ei ole otseselt seotud mõne konkreetse pühapäevakooli rühmaga, ootame ka nüüd laagrisse kõiki vanu ja uusi sõpru.

Nagu igal aastal on ka seekord laagriplaanis piiblitund, palvused, mängud, laulud, mesiterdamised ja palju muud huvitavat. Kui Taevaisa vähegi ilusat ilma kingib, toimub ka üks talvine maastikumäng. Laagri osavõtutasu on 75 kr, aga oma osalemissoovist tuleb kindlasti teada anda hiljemalt kolmapäevaks, 4. märtsiks telefonil 5342 7096 või e-maili aadressil tiina.ool@eelk.ee Mida täpselt laagrisse kaasa võtta, kuidas ja mis kell kohale jõuda, seda saab teada infotunnis kolmapäeval, 4. märtsil kell 18 Kauba tn 5 Kuressaare Laurentiuse koguduse majas.

Rõõmsa kohtumiseni kõigi laagrilistega!

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)