Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tere, kallis noor juht!

18.02.2009 | | Rubriik: Teated

Arvatavasti oled juba kuulnud «Põlevast pirnist»! Kui ei, siis saa tuttavaks: «Põlev pirn» on noorte juhtide koolitus, mille eesmärgiks on kokku tuua praegused ja tulevased noored juhid, et neid varustada täitma Kristuse misjonikäsku.
Sel aasta toimub «Põlev pirn» 27. veebruarist 1. märtsini Türi Majandusgümnaasiumis. Peakõnelejateks on Mihkel Madalvee, Peep Saar, Joel Reinaru ja Märt Saar. Igal osalejal on võimalik osa võtta kuni kahest seminarist. Lisaks kõigele muule saame koos palvetada, mängida ja üksteise seltskonda nautida. Usume, et see konverents on vajalik tööriist, et viia sind ja sinu kaudu noortetööd uuele tasemele suhtes Jumalaga.
Hind ühele inimesele on 400 krooni, mis tuleks kanda noorteühenduse Going Up kontole 221023615196; selgituseks kirjutada «Põlev pirn» ja lisada ees- ja perekonnanimi. Tasumise ja registreerimise tähtaeg on 20. veebruar.
Registreerida koduleheküljel www.polevpirn.goingup.ee, ainukeseks tingimuseks on see, et ühest kogudusest saab osaleda kuni neli inimest, kuna kohtade arv on piiratud.
Hoidkem oma pirnid põlemas!

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)